نمایشگر موبایل گلکسی Fold سامسونگ در تست های ابتدائی با مشکل روبرو شده


تلفن همراه Galaxy Fold، نخستین گوشی قابل انعطاف و تاشو سامسونگ است، که در همین ابتدا راه اندازی، دارای مشکلات صفحه نمایش بوده است.
قرار شده است که این محصول جدید سامسونگ در روز ۲۶ آپریل ۲۰۱۹ ( یعنی حدود هفته بعد، ۶ اردیبهشت) در ایالات متحده به فروش برسد، اما بعضی از واحد های بازرسی برای تست و آزمایش ابتدائی این موبایل جدید، تنها چند روز پس از استفاده، مشکلات قطع شدن صفحه نمایش را گزارش داده اند.
مارک Gruman از خبرگزاری بلومبرگ در روز چهارشنبه اعلام کرد که صفحه نمایش داخلی، نمایشگر اصلی Galaxy Fold به طور کامل شکسته و غیر قابل استفاده بوده است، آن هم پس از دو روز استفاده.


به نظر می رسد یک لایه خاص وجود دارد که محافظ صفحه نمایش برای نمایشگر موبایل گلکسی Fold سامسونگ است.
این یک محافظ صفحه نمایش معمولی نیست و شما نباید آن را حذف کنید و بردارید.
برخی از کاربران ابتدائی که این محصول را پیش خرید کردند، بعد از چند روز استفاده گفته اند: “قبل از اینکه صفحه نمایش خراب شود و به صورت سیاه و سفید قطع و و صل شود، من این لایه صفحه نمایش را برداشتم و این مشکلات شروع شد”.

این موبایل خم شو ۱،۹۸۰ دلاری دارای دو صفحه نمایش است: یک صفحه نمایش ۴٫۶ اینچی که در حالت بسته، ظاهرأ شبیه به یک صفحه نمایش معمولی گوشی هوشمند است، و صفحه نمایش دوم نیز در داخل طراحی شده است که برای نمایش یک صفحه نمایش ۷٫۳ اینچی انعطاف پذیر تولید شده است.
No votes yet.
Please wait...

درباره erfan nazary

شاید برایتان جالب باشد:)

شبکه ۵G در پیش‌بینی شرایط جوی اختلال ایجاد می‌کند

براساس اظهارات مقامات رسمی، توسعه شبکه‌های  5G در پیش‌بینی دقیق شرایط جوی اختلال ایجاد می‌کند.  …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *